Przeprowadzka biur i firm Warszawa

Wbrew pozorom przeprowadzki biur stanowią wielkie wyzwanie. Szukasz wykonawcy, który sprawnie, w rozsądnej cenie oraz bez zbędnych problemów rozwiąże kwestie związane z przeprowadzką firmy? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to firma transportowa AVIL jest najlepszym wyborem.

przeprowadzki Warszawa transport przewóz mebli i przeprowadzki firm

Na wstępie warto poznać nasz ogólny cennik przeprowadzek. Będzie to pomocne w oszacowaniu kosztów przeprowadzki biura z uwzględnieniem czasu jaki jest potrzebny na jej wykonanie.

Zakładamy, że przewożone meble biurowe, sprzęt komputerowy, dokumenty, biurka i inne materiały będą załadowane i rozładowane tylko przy udziale naszych pracowników. Polecamy w takim wypadku wybór ekipy minimum 2 osobowej. Przy większych przeprowadzkach biur możemy zapewnić ekipy 4, 6 i 8 osobowe.

Rozliczamy się w stawkach godzinowych od 120 zł netto za godzinę pracy ekipy 2 osobowej. Są to stawki podstawowe i podlegają negocjacji w zależności od ilości pracy oraz od stopnia skomplikowania zlecenia.

cennik przeprowadzek pomoc dwóch pracownikó od 120 zł/h

Z biegiem czasu, może się okazać że obecna siedziba firmy jest zbyt mała lub nie jest satysfakcjonującą lokalizacją. Po wybraniu odpowiedniego miejsca dla przedsiębiorstwa przychodzi czas na działanie. Wybór odpowiedniego terminu, poinformowanie kontrahentów o zmianie siedziby i przystosowanie nowego miejsca to nie wszystkie istotne kwestie o których należy pamiętać przeprowadzając firmę.

Przeprowadzki firm wymagają również posiadania odpowiednich zasobów, należy zaplanować całą “akcję” detal po detalu – niezbędny sprzęt (pasy, wózki, narzędzia do demontażu/montażu i transportu mebli na terenie Warszawy), ilość pracowników, zabezpieczenia na wypadek zabrudzenia ważnych rzeczy w starym i nowym obiekcie. Wszystko to jest bardzo istotne do sprawnej przeprowadzki. Przenoszenie pojedynczych kartonów do nowego miejsca może spowodować większy chaos, niż kiedy przeprowadzkę zrobimy sprawnie i szybko.

W natłoku obowiązków firmy coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych.

Jak szukać firmy, która wykona dla Ciebie przeprowadzkę biura?

Cały proces przeprowadzki biura zdecydowanie usprawni profesjonalna firma. Jeśli zdecydujemy się na pomoc firmy przeprowadzkowej to z pewnością mamy “na głowie” o połowę mniej zadań do wykonania. Na co zwrócić uwagę wybierając firmę do przeprowadzki firm?

Decydując się na usługi firmy przeprowadzkowej musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy, które dana firma oferuje:

    • doświadczenie
    • ubezpieczenie
    • koszty
  • wykonywany zakres usług

Już planując przeprowadzkę warto zainteresować się jakie oferty posiadają firmy w naszym mieście. Należy od razu skupić się jedynie na profesjonalnych i doświadczonych przedsiębiorstwach. W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu sprawdzenie opinii na temat usług danego podmiotu, jest niezwykle proste, poprzez fora tematyczne czy portale zajmujące się zbieraniem opinii. Oczywiście równie ważne co zadowolenie Klientów jest też bezpieczeństwo mienia firmy podczas przeprowadzki. Warto wziąć również pod uwagę co w naszym przypadku będzie bardziej opłacalne.

Jaki jest nasz obszar działania?

Realizujemy przeprowadzki Klientów na terenie Warszawy oraz bliskich okolic, jest to duży, wymagający oraz specyficzny segment rynku. Działamy w oparciu o posiadane doświadczenie w branży usług przeprowadzkowych. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie w każde zlecenie, pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających przeprowadzek. Nie ogranicza nas odległość ani zakres zleconych usług – świadczymy usługi dla biur, archiwów, magazynów, instytucji, bibliotek czy też szkół. Staramy się przy tym w jak najmniejszym stopniu ingerować w rytm pracy firmy.

Z racji tego, że przeprowadzki biur to czasochłonny i długotrwały proces, warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Posiadamy bardzo pozytywną reputację na rynku warszawskim, starając się aby każda przeprowadzka firmowa odbywała się z jak największym spokojem. Dzięki takiemu podejściu współpracę z nami podejmują zarówno małe firmy jak i większe przedsiębiorstwa, chcące przeprowadzić się szybko i bezproblemowo. Nasze kompleksowe usługi obejmują m.in. dostarczenie opakowań, demontaż mebli oraz sprzątanie pomieszczeń. Oczywiście do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, ustalając szczegóły przeprowadzki z Klientami.

Jeśli potrzebujesz przewieść meble do biura, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Możesz też zadzwonić bezpośrednio pod numerem 607 590 353.

Planujesz przeprowadzki biur? Wiąże się to często z dużymi utrudnieniami. My to zrobimy z wielką przyjemnością! Przeprowadzka firmy w Warszawie na wysokim poziomie jest możliwa!