Przewóz mebli z wniesieniem i montażem

Transport mebli na terenie Warszawy, jaki dla Ciebie wykonamy, będzie szybki i sprawny. Co więcej, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy zająć się montażem mebli, które kupiłeś lub chcesz przewieźć. Kiedy będziesz chciał skorzystać z takiej dodatkowej usługi transportowej, wystarczy, że poinformujesz o tym naszego pracownika, tak aby zespół wykonujący przewóz mebli miał ze sobą odpowiednie narzędzia. Sprawdź również nasze pozostałe usługi takie jak przeprowadzki biur.

przeprowadzki Warszawa transport przewóz mebli i przeprowadzki firm

Usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb

Przewóz mebli na terenie Warszawy jest nie lada wyzwaniem, a wysokie budynki z wąskimi korytarzami nie ułatwiają zadania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, opracowaliśmy najlepsze techniki wykorzystywane podczas profesjonalnych transportów mebli. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Podczas pierwszego kontaktu ustalamy zakres prac do wykonania oraz proponujemy najlepsze według nas rozwiązania i wspólnie z klientem ustalimy plan działania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź co jest zawarte w cenie naszej usługi.

cennik przeprowadzek pomoc dwóch pracownikó od 120 zł/h

Zakładamy oczywiście, że podczas transportu mebli będziemy samodzielni wykonywali zlecenie bez pomocy ze strony klienta. Dlatego zawsze proponujemy udział ekipy min. 2 osobowej. Jeżeli ilość mebli jest duża oraz mamy do czynienia z nietypowymi gabarytami, wtedy możemy zapewnić udział 4 lub 6 osób w czasie trwania zlecenia. Z uwagi na to bardzo ważny jest wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów. Większa liczba pracowników wpływa również na przyspieszenie całego zlecenia, co bardzo często przekłada się na niższą kwotę końcową niż w przypadku mniejszej ekipy.

Doradzamy Państwu optymalnie dopasowaną usługę do każdego zlecenia.

Zadbamy o Twoje przewożone meble.

Wiemy jak ważne jest zabezpieczenie rzeczy, które przewozimy. Nasza usługa obejmuje więc również przygotowanie mebli do transportu. Wykorzystanie odpowiednich technik zabezpieczających a także profesjonalizm naszych pracowników, daje Ci gwarancję, że Twoje meble dotrą do miejsca docelowego bez, nawet najmniejszych, uszkodzeń. Mamy doświadczenie w transporcie mebli zabytkowych, o dużej wartości, z tłoczonymi zdobieniami, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu podczas nieprofesjonalnie transportu. Jeśli więc posiadasz meble, których wartość, nie tylko materialna, ale i sentymentalna, jest duża, nie zastanawiaj się, tylko powierz ich transport firmie AVIL.

Dla kogo przewozimy meble?

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Zajmujemy się transportem mebli zarówno dla osób prywatnych, jak i firm na terenie Warszawy oraz całego kraju. Nie ma dla nas zlecenia za dużego ani za małego. Pomożemy przewieźć meble z małych mieszkań w blokach, dużych domów, biurowców i małych, rodzinnych biur.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Nasza firma przoduje na rynku jeśli chodzi o profesjonalny transport mebli z wielu powodów. Te wymieniane najczęściej to:

 • dbamy o klienta od pierwszego kontaktu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zbieramy szczegółowe informacje dotyczące usługi,
 • jesteśmy legalnie działającą firmą, z rosnącą liczbą zadowolonych klientów,
 • korzystamy z najnowszych metod zabezpieczania mebli na czas przeprowadzki, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną uszkodzeniu,
 • posiadamy  profesjonalne samochody dostosowane do transportu mebli o różnych gabarytach,
 • jesteśmy elastyczni, dopasowujemy swoją ofertę do potrzeb klienta,
 • zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, dzięki czemu masz pewność, że usługa będzie wykonana sprawnie,
 • zawsze przestrzegamy umówionych terminów,
 • pomagamy w montażu mebli różnych producentów, w tym IKEA

Czy transport mebli w Warszawie jest drogi?

Cena usługi jest uzależniona od wielu czynników, między innymi odległości i każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie po wstępnym kontakcie z klientem i ustaleniu zakresu usługi. Decydując się na zlecenie transportu mebli i analizując jego cenę warto wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • skorzystanie profesjonalnego transportu pozwala zaoszczędzić Twój czas. Dzięki temu, że całą pracę wykonamy za Ciebie, Ty nie musisz wykorzystywać swojego urlopu,
 • jeśli nie dysponujesz dużym samochodem, przewożenie pojedynczych części mebli i późniejsze ich składanie, jest nie tylko czasochłonne, ale również kosztowne. Warto bowiem wziąć pod uwagę cenę benzyny, którą spalimy wykonując kilka kursów,
 • nieprofesjonalny przewóz mebli niesie za sobą ryzyko ich uszkodzenia. Narażone na nie są zwłaszcza meble delikatne, lub te z elementami szklanymi. Usunięcie powstałych zniszczeń, często jest o wiele bardziej kosztowne, niż powierzenie transportu firmie, która zrobi to z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły,
 • samodzielny transport wiąże się również ze stresem i narażeniem na kontuzje. A Twoje zdrowie jest przecież bezcenne.

Posiadamy ogólny cennik usług ale transport mebli traktujemy jako zlecenie, które zawsze należy wycenić indywidualnie. Poniżej przykładowe stawki:

cennik przeprowadzek warszawa, przewóz rzeczy

Wyłącznie zadowoleni klienci.

Najbardziej zależy nam na 100% zadowoleniu klienta. Dlatego ciągle podnosimy jakość i zakres naszych usług. Dzięki indywidualnemu podejściu i pełnemu profesjonalizmowi otrzymujemy same pozytywne komentarze, a nasi klienci polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. To chyba najlepsza rekomendacja.